ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності АТ «Рівнегаз» є розподіл природного газу споживачам Рівненської області, населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

Газифікація Рівненської області розпочалася у 1959 році, коли на Здолбунівський цементно-шиферний комбінат почав надходити дашавський газ через відгалуження магістрального газопроводу Дашава-Київ. Історія підприємства «Рівнегаз», як газопостачальної організації, бере початок із 1961 року.

Нині природним газом на Рівненщині користується понад 269 тисяч сімей та 2226 юридичних осіб, бюджетних установ, промислових та комунальних підприємств.

Система газопостачання Рівненщини складається із 10,2 тис. розподільчих кілометрів газопроводів.

Основну увагу підприємство приділяє якісному оперативному обслуговуванню клієнтів, постійно працюють відділи по роботі із споживачами, цілодобово чергують аварійно-диспетчерські служби, фахівці Служби експлуатації обслуговують підземні газопроводи, споруди, внутрішньобудинкові мережі та газове обладнання.

 

 

 

КЕРІВНИЦТВО

ІВАН ЛЮБОНЬКО

Т.в.о голови правління АТ «Рівнегаз».

Народився 17 серпня 1971 року в селі Кутаївці Хмельницької області. 

Керівник у газовій та будівельно-монтажній сфері із багаторічним досвідом. 

Професійну освіту здобув в Івано-Франківському інституті нафти і газу за спеціальністю «Проектування, спорядження і експлуатація нафтопроводів, газонафтосховищ і нафтобаз».  

Трудовий шлях розпочав у ВАТ «Хмельницьке БМУ» з посади майстра. 

У 1999 році переведений в АТ «Хмельницькгаз». У 2003 році призначений на посаду начальника будівельно-монтажної служби ВАТ «Хмельницькгаз». З лютого 2014 року займав посаду директора Ярмолинецької філії зазначеного товариства. 

З червня 2014 року по вересень 2015 року – майстер МПК «Хмельницьктеплокомуненерго». 

З березня 2015 року працює на посаді директора ТОВ «Поділлятерм».  

У 2017 році – директор ТОВ «Монтаж 2017». 

Одружений, має сина та доньку.